وبلاگ گروه نرم افزاری حامی

ارتباط از نوع نامتناهي


نوشته شده توسط: مهدی قاسمی

چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳


اخبار تکنولوژی

گسترش گوشي‌هاي هوشمند و البته نوع و ساختار سيستم‌عامل‌هاي آن‌ها باعث شده تا در کنار نسخه‌هاي جديدتر و امکانات متنوع‌، وابستگي و نياز بيشتر به داشتن ارتباط پايدار اينترنتي افزايش يابد؛ تا جايي که مي‌توان گفت که بدون داشتن ارتباط پايدار اينترنتي يک گوشي هوشمند بيشترين کارايي خود را از دست مي‌دهد.

با داشتن ارتباطي پر سرعت و با کيفيت با دنياي اينترنت، قلمرويي از امکانـات و نـرم‌افزارهاي اينترنتي در مقابل شما قرار مي‌گيـرد. يکي از حوزه‌هاي اين برنامه‌ها، نرم‌افزارهاي ارتباطي هستند که امکان ارتباط با مخاطبين‌تان را از طريق اينترنت فراهم مي‌سازد.

اين نرم‌افزارها که اکنون گسترش زيادي پيدا کرده‌اند براي پلتفورم‌هاي مختلف عرضه شده‌اند تا بتوانند تمام کاربران را با سيستم‌عامل‌هاي مختلف شامل شوند. نرم‌افزار اين هفته نيز جزو همين دسته از نرم‌افزارها است.

نرم‌افزار wnmlive ساخت شرکت SynergeTech Solutions است که همانند يک شبکه اجتماعي کامل عمل مي‌کند.

با استفاده از اين برنامه و داشتن يک اشتراک اينترنتي مي‌توانيد با کم‌ترين هزينه با مخاطبين خود تماس داشته باشيد و يا به آن‌ها پيام ارسال کنيد که اين ارتباطات از طريق اتصال اينترنتي برقرار مي‌شود. براي اين که بتوانيـد با ايـن برنامه کـار کنيـد و از امکانـات آن استفـاده کنيد بايـد يک اشتـراک داشتـه باشيد کـه اين اشتراک مي‌توانـد همـان اشتراک شما در يک شبکه اجتماعي باشد و يـا مي‌توانيد از طريق سايت خـود نرم‌افزار که به همـان نام است، ثبت‌نام کنيد.

در صورتي که از اشتراک شبکه اجتماعي استفاده کنيد يک همگام‌سازي براي داشتن مخاطبين‌تان صورت مي‌گيرد که کار شما را بسيار راحت مي‌کند. علاوه بر امکان ايجاد ارتباط صوتي ايجاد انواع ارتباطات چند رسانه‌اي نيز در اختيار شما قرار مي‌گيرد که مي‌توانيد به راحتي و با رابط کاربري زيباي برنامه، از آن‌ها استفاده کنيد.

يافتن مخاطبين مي‌تواند به گونه‌اي باشد تا نزديک‌ترين افراد به منطقه شما معرفي شوند و مي‌توانيد صفحه آن‌ها را ببينيد.

در اين برنامه امکان ذخيره تصاوير و حتي ارسال نظر براي مخاطبين وجود دارد. سايت wnmlive بر اساس پارامترهاي مختلف به کاربرانش امتياز نيز مي‌دهد و شما مي‌توانيد به ارتقاي اين امتيازها بپردازيد. مشارکت در موضوعات مختلف روز و اعلام نظر در مورد آن‌ها و امکان ويرايش و حذف نظرات از ديگر امکانات wnmlive است.

wnmlive روي ويندوزفون، گوشي‌هاي آيفون، آندرويد، ويندوز 8 و حتي مرورگر اينترنتي شما قابل دسترس است و از اين بابت جامعيت مناسبي دارد و تمام سيستم‌عامل‌ها را پوشش مي‌دهد.

براي دريافت اين نرم‌افزار مي‌توانيد از نشاني زير استفاده کنيد.

http://goo.gl/SwMv1Z

منبع: بایتنام

نظر ، پیشنهاد ، انتقاد


آخرین مطالب

کلمات کلیدی