وبلاگ گروه نرم افزاری حامی

تماشا کنید: طرح‌هایی مفهومی از گلگسی S6 و S6


نوشته شده توسط: حمید قاسمی

شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۳


اخبار تکنولوژی

تا معرفی جدیدترین پرچمدار سامسونگ زمان زیادی نمانده و همه چشم‌ها به MWC 2015 و اولین روز ماه مارس است تا سامسونگ بار دیگر بخت بزرگ خود در بازار را رونمایی کند.

تا امروز شایعات و تصاویر متعددی از گلکسی S6 منتشر شده که هر کدام بخشی از طراحی‌های ظاهری و سخت افزارهای قدرتمند و مدرن آن را منتشر کرده‌اند. اما در کنار این اطلاعات، طرح‌های مفهومی چندان خوبی از این گوشی دیده نشده، اما امروز یکی از این ویدیوها منتشر شده که گلکسی S6 و گلکسی S6 اج انحنادار را در کنار یکدیگر نمایش می‌دهد.

این طرح‌ها بسیار حرفه ای تولید شده و طراحان آن، آیوو ماریک و جرمین اسمیت تلاش کرده‌اند که بر اساس شایعات منتسب به هر دو مدل، شمایلی کاملا مشابه با گلکسی جدید سامسونگ طراحی کنند.

گلکسی S6 و گلکسی S6 اج با صفحه نمایشی 5.1 اینچی، رزولوشن 2560x1440 پیکسل، چیپست اگزینوس 7420، سه گیگابایت رم و احتمالا یک باتری 2600 میلی آمپرساعتی در روز اول ماه مارس در MWC بارسلون رونمایی خواهد شد. 

لازم به ذکر است که بیشترین انتظار بازار متعلق به ورژن اج این گوشی است که گفته می‌شود در هر دو سمت صفحه نمایش دارای انحنا خواهد بود. سامسونگ در گلکسی نوت اج توانایی خود در تولید گوشی‌های با صفحه نمایش انحنادار را به بازار نشان داده بود.

ویدیوی مذکور را می‌توانید از این لینک مشاهده کنید. نام

نظر ، پیشنهاد ، انتقاد


آخرین مطالب

کلمات کلیدی