وبلاگ گروه نرم افزاری حامی

آیا Oppo R7 باریک ترین موبایل دنیا لقب می گیرد؟


نوشته شده توسط: حمید قاسمی

سه شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴


اخبار تکنولوژی

تصاویر بیشتری از Oppo R7 در فضای مجازی منتشر شده و گفته می شود که این موبایل ضخامت کمتری نسبت به نسخه قبلی خود با ضخامت ۴٫۸۵ میلی متر دارد و احتمال می رود محصول مورد بحث به همین دلیل نام خود را به عنوان باریک ترین تلفن هوشمند دنیا به ثبت برساند.

در حالی که تصاویر منتشر شده قبلی از این محصول، طراحی بدون حاشیه آن را به تصویر می کشیدند، عکس های جدید تصاویر قبلی را نقض می کنند، هرچند که حاشیه اطراف نمایشگر همچنان باریک است.

گفته می شود که R7 یک بدنه تماما فلزی دارد و ظاهرا شرکت سازنده آن قصد دارد که برخلاف مدل R5 با گوشه های زاویه دارش، پرچمدار تازه خود را با گوشه های گرد بسازد.

تا به امروز اطلاعات زیادی در مورد خصوصیات و امکانات این محصول منتشر نشده بود، با این همه انتظار می رود که تلفن هوشمند جدید آپو همراه با یک چیپست هشت هسته ای و ۶۴ بیتی MediaTek MT6795 عرضه شود (که در واقع همان چیپ مورد استفاده در موبایل One M9 Plus است).

علاوه بر این پیش بینی شده که گجت مورد بحث مجهز به یک دوربین اصلی ۲۰٫۷ مگاپیکسلی باشد. آیا Oppo R7 می تواند باریک ترین موبایل ساخته شده تا به امروز باشد؟ تا پیش از عرضه vivo X5 Max (با ضخامت ۴٫۷ میلیمتری اش)، تلفن هوشمند R5 زمانی این عنوان را در اختیار داشت و تردیدی نیست که کمپانی سازنده آن باز هم دوست دارد به جایگاه قبلی خود باز گردد.

حامی رایانه- طراحی سایت

منبع:دیجیاتو
 


نام

نظر ، پیشنهاد ، انتقاد


آخرین مطالب

کلمات کلیدی