وبلاگ گروه نرم افزاری حامی

طراحي متون به شکل حرفه‌اي


نوشته شده توسط: مهدی قاسمی

چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴


اخبار تکنولوژی

يکي از شاخه‌هايي که مورد علاقه بسياري از افراد است طراحي و ساخت تيزرها يا افکت‌هاي انيميشني است. اين تصاوير غالبا به صورت دو بعدي يا سه بعدي هستند و به صورت عکس يا به صورت فايل‌هاي ويدئويي ذخيره خواهند شد.

در بسياري از مواقع هم اين امکان وجود دارد که شما فيلم يا تصويري متحرک داشته باشيد و بخواهيد به آن فايلي را اضافه کنيد. اين فايل ممکن است به صورت يک نوشته يا يک عکس باشد.

در اين هفته به شما نرم افزاري را معرفي خواهيم کرد که با کمک آن بتوانيد به تصاوير يا فيلم‌هاي خود نوشته‌هاي متني سه بعدي يا گرافيک‌هاي مورد دلخواه خود را اضافه کنيـد. اين نرم افزار که محصولي از شرکت اواتراسپيـس اسـت، بلاف تيتلر BluffTitler DX9 نام دارد.

شما مي‌توانيد با استفـاده از اين نرم‌افـزار هر گونه متن سه بعدي را به صورتـي حرفه‌اي طراحي کرده و آن‌ها را به آساني روي فايـل‌هاي مورد نظر خود قرار دهيد.

هر کاربر مي‌تواند پس از نصب اين نرم‌افزار با کمک امکاناتي که در اختيارش قرار داده مي‌شود، از افکت‌هاي حرفه‌اي براي متحرک ساختن متن مورد نظر خود استفاده کند. به طور مثال شما با استفاده از اين نرم افزار قادر خواهيد بود که نوشته‌اي سه بعدي را روي فيلم مورد نظر خود حرکت داده يا ورود و خروج آن را به تصوير تنظيم کنيد.

اين نرم‌افزار قدرتمند امکانات ديگـري را هم در اختيار شما قرار مي‌دهد. به عنوان نمونـه مي‌توان به اين مورد اشاره کرد که شما با استفـاده از آن مي‌توانيد منوهاي زيباي تصويري را روي فيلم‌ها يا تصاوير مورد نظر خود طراحي کرده و با اين کار، ديگر افراد را در هنگام پخش فايل‌هاي‌تان شگفت زده کنيد. همچنين شما مي‌توانيد با استفاده از اين نرم افزار بدون اين‌که از يک نرم‌افزار کمکي ديگر استفاده کنيد، افکت‌هاي انيميشني را با کمک ساده‌ترين ابزارهايي که اين نرم افزار در اختيارتان قرار مي‌دهد، طراحي کرده و بسازيد.

نکته جالبي که در مورد اين نرم افزار وجود دارد اين است که پاسخ‌گوي تمامي نيازهاي کاربران است. به عبارت ديگر اگر شما يک کاربر بسيار مبتدي هستيد و تا به حال با اين گونه از نر‌م‌افزارها کار نکرده‌ايد به آساني مي‌توانيد با استفاده از فايلي که اين نرم‌افزار به عنوان راهنما در اختيار شما قرار مي‌دهد با منوهاي آن آشنا شده و به راحتي کليه نيازهاي خود را بر طرف کنيد.

علاوه بر اين مورد اگر شما يک کاربر حرفه‌اي هستيد با يک گشت کوچک در محيط نر‌م‌افزار قادر خواهيد بود که با کليه قسمت‌هاي آن آشنايي پيدا کرده و از امکاناتي که در اختيارتان قرار داده شده است به بهترين شکل ممکن استفاده کنيد.

از ديگر توانايي‌هاي اين نرم افزار مي‌توان به اين مورد اشاره کرد که به صورت پيش فرض افکت‌هاي جذابي در محيط نرم افزار به صورت آماده قرار داده شده است که کاربران مي‌توانند به آساني از اين افکت‌ها استفاده کنند.

اين نرم‌افزار با کليه سيستم عامل‌ها سازگار بوده و محيط گرافيکي قدرتمندي دارد. شما مي‌توانيد آن را از نشاني

http://goo.gl/NE9zeQ

دريافت کنيد.نام

نظر ، پیشنهاد ، انتقاد


آخرین مطالب

کلمات کلیدی