وبلاگ گروه نرم افزاری حامی

به‌روزرسانی Docs‌ و Slides گوگل برای اضافه کردن تصاویر


نوشته شده توسط: مهدی قاسمی

یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴


اخبار تکنولوژی

به‌روزرسانی جدید برای سرویس‌های Google Docs و Slides موجب شد تا کاربران از این پس بتوانند در حین کار کردن با ابزارهای مذکور، تصاویر مورد نظر خود را از داخل گوشی یا تبلت به محتوای موجود اضافه کنند.

این یک تحول بزرگ در ابزارهای کاربردی گوگل محسوب می‌شود.
با این به‌روزرسانی شما هم‌اکنون می توانید یک عکس را که با دوربین گوشی هوشمند خود تهیه کرده‌اید به هر دو ابزار Slides و Docs اضافه کنید.

ابزار Slides به کاربران امکان می‌دهد با دو بار ضربه زدن به نمایشگر لمسی عکس مورد نظر خود را انتخاب کنند و پس از اعمال ویرایش‌های لازم،‌ آن را مورد استفاده قرار دهند.

گوگل توضیح داد این قابلیت‌ها حتی در شرایطی که کاربر به اینترنت متصل نیست و قصد استفاده از آفلاین از دو ابزار مذکور را دارد، باز هم به کار گرفته خواهد شد.
 

 


لازم به ذکر است که در جریان به‌روزرسانی‌های جدید گوگل، برخی حفره‌های امنیتی ابزار Sheets برطرف شده است و سیستم Google Drive نیز هم‌اکنون می‌تواند داده‌های مبتنی بر فرمت PDF را هم اجرا کند.

مرکز اینترنتی APK Mirror نسخه به‌روزشده ابزارهای مذکور را هم‌اکنون ارائه کرده است. اما گوگل توضیح داد که طی روزهای آتی نیز به صورت خودکار نسخه‌های به‌روزشده را برای کاربران جهانی ارایه می‌دهد.

لازم به ذکر است ابزارهای کاربردی گوگل با به‌روزرسانی‌های انجام شده برخی قابلیت‌هایی را در اختیار می‌گیرند که مایکروسافت در مجموعه نرم‌افزاری Office مخصوص اندروید ارائه می‌دهد.نام

نظر ، پیشنهاد ، انتقاد


آخرین مطالب

کلمات کلیدی