وبلاگ گروه نرم افزاری حامی

صفحات وب را تبدیل به «پی‌دی‌اف» کنید


نوشته شده توسط: مهدی قاسمی

یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴


اخبار تکنولوژی

آیا تاکنون برایتان پیش آمده که تمایل به خواندن صفحات مختلف وب داشته باشید اما به دلیل آفلاین بودن از این امکان محروم باشید؛ با استفاده از اپلیکیشن تبدیل پی‌دی‌اف می‌توانید تجربه جدیدی داشته باشید.

یکی از معایب برخی از صفحات وب را می‌توان در این موضوع دانست که تنها در زمان آنلاین بودن می‌توان از امکانات و خدمات آنها بهره برد و در صورتی که کاربر آفلاین باشد امکان استفاده از خدمات یا مطالعه صفحات را ندارد.

اکنون اپلیکیشن متفاوتی عرضه شده که به کاربران اجازه می‌دهد صفحات وب را تبدیل به فایل‌های پی‌دی‌اف کنند تا در زمان آفلاین یا زمان مورد دلخواه خود بتوانند از خواندن صفحات لذت ببرند.

این اپلیکیشن Website To PDF نام دارد. عملکرد این اپلیکیشن بسیار ساده است و کاربران پس از نصب این برنامه می‌توانند آدرس صفحه مورد نظر خود را کپی کرده سپس برنامه Website To PDF را باز کرده و لینک خود را در کادر مخصوص قرار داده و گزینه Convert را انتخاب کنند، سپس و بعد از لحظاتی این اپلیکیشن فایل و صفحه مورد نظر را به صورت پی‌دی‌اف در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

از قابلیت‌های این برنامه می‌توان به مواردی مانند مطالعه در زمان آفلاین بودن یا زمان دلخواه، دسترسی و ذخیره صفحات و فایل‌های متعدد، امکان به اشتراک‌گذاری با دوستان و ... را نام برد.

این اپلیکیشن از قابلیت نصب بر پلتفورم‌های اندروید و ویندوز را برخوردار است.

itna.irنام

نظر ، پیشنهاد ، انتقاد


آخرین مطالب

کلمات کلیدی