وبلاگ گروه نرم افزاری حامی

HP هفته آینده نخستین رایانه جهان با ویندوز ۱۰ را عرضه می‌کند


نوشته شده توسط: مهدی قاسمی

سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴


اخبار تکنولوژی

شرکت HP به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان رایانه‌های شخصی در جهان جزییات بیشتری در مورد طرح‌های خود برای توسعه نسل جدید محصولات مبتنی بر سیستم عامل ویندوز ۱۰ منتشر کرد و توضیح داد کاربران از همان روز نخست عرضه این محصول یعنی ۲۹ ژوئیه (۷ مرداد) می‌توانند رایانه جدید HP مجهز به ویندوز ۱۰ را در اختیار بگیرند.

شرکت HP از عرضه ویندوز ۱۰ بسیار خرسند است و تردیدی ندارد که این سیستم عامل جدید می‌تواند به عنوان راهکار کارآمد برای نجات بازار جهانی رایانه‌های شخصی مورد استفاده قرار بگیرد و عدم موفقیت ویندوز ۸ را جبران کند.

این شرکت آمریکایی جزئیات بیشتری در مورد فرآیند عرضه محصولات خود مبتنی بر ویندوز ۱۰ منتشر کرد و ضمن آن اظهار داشت که کاربران می‌توانند در همان نخستین روزی که آخرین نسخه از سیستم عامل رایانه‌ای مایکروسافت به صورت عمومی عرضه می‌شود، آن را روی یک رایانه شخصی جدید و پیشرفته خریداری کنند.

این خبر در حالی منتشر شد که مایکروسافت پیش‌تر با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده بود در تاریخ ۲۹ ژوئیه صاحبان رایانه‌های شخصی با نسخه‌های قدیمی‌تر ویندوز نمی‌توانند لینک به‌روزرسانی را در اختیار بگیرند و باید چند روزی منتظر بمانند.
 

موبایل کاتالوگ - ویندوز 10 


«مایک ناش» مدیر مرکز راهکارها، کاربران PC و مدیریت محصولات HP در این خصوص گفت: «هم‌اکنون کاربران می‌توانند برخی انواع رایانه‌های شخصی مجهز به ویندوز ۱۰ را به صورت مستقیم از سایت HP.com خریداری کنند تا این محصول پایان روز ۲۸ ژوئیه به دست آنها برسد. ما از روز بعد از این تاریخ رایانه‌های مجهز به ویندوز ۱۰ را به صورت رایگان به مشتریان خود ارسال می‌کنیم.»

اگر قصد داشته باشید پیش از خرید یکی از لپ‌تاپ‌های جدید HP مجهز به ویندوز ۱۰ آن را مورد آزمایش قرار دهید، باید چند روز بیشتر منتظر بمانید.

ناش در این زمینه اظهار داشت: «مشتریان ما از تاریخ ۲ آگوست می‌توانند با مراجعه به تمام شعبات HP در سراسر دنیا نخستین رایانه‌های مجهز به ویندوز ۱۰ را مورد آزمایش قرار دهند و با قابلیت‌های آنها آشنا شوند.»

منبع: ایتنانام

نظر ، پیشنهاد ، انتقاد


آخرین مطالب

کلمات کلیدی