وبلاگ گروه نرم افزاری حامی

تبلیغات الکترونیکی واینترنتی انتخابات – تبلیغات موبایل انتخابات


نوشته شده توسط: مهدی قاسمی

چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴


اخبار تکنولوژی

تا حدودی انواع تبلیغات در قدیم و حال حاضر فرق کرده ولی ممکن است شبیه به هم باشند .

در قدیم نمایندگان مجلس برای تبلیغات و جمع آوری رأی با یک کامیون پر از نوشابه و کیک به روستایی می رفتند و به صورت رایگان از مردم پذیرایی می کردند و پس از آن کدخدای روستا می گفت فلان روز انتخاباته!به فلانی رای بدهید!

طبیعتا مردم امروزه با گذشته کمی فرق کردند. ولی با این وجود بازهم محافل و میهمانی های میلیونی وجود دارد تا نظر مردم جلب شود , درحالیکه این روش منسوخ شده و فکر نمی کنم از این روش نظر کسی جلب شود.

کلا تبلیغات برای این است که مردم کاندید یا داوطلب را بشناسند وبا سوابق و هدفهایی که دارد آشنا شوند.

مطمئنا در زمان گذشته ابزار تبلیغات با ابزار امروزه فرق کرده است.

ابزارحال حاضر شامل : تراکت , تبلیغات محیطی , پوستر , کارت ویزیت , اطلاعیه , بنر , بیلبورد , تبلیغات آنلاین , تبلیغات الکترونیکی , تبلیغات با استفاده از اپلیکیشن موبایل , سایت اینترنتی و … می باشد.

 

مطمئنا با شیوه های کاغذی و بنری (تراکت و اطلاعیه و …) آشنایی دارید و ما میخواهیم معرفی کوچکی از تبلیغات الکترونیکی و آنلاین با استفاده از یک سایت اینترنتی و یا اپلیکیشن موبایل داشته باشیم.

 

در کل در اینجا باید گفت : چند روش برای تبلیغات الکترونیکی واینترنتی انتخابات وجود دارد.ممکن است تعدای ازآنها رایگان باشد , تعدادی به هزینه کم وجود داشته باشد و در بسیاری از مواقع هزینه بسیار گران می باشد.

حالا اگر شما مسئول ستاد انتخاباتی یک کاندید می باشید.حاضرید چقدر هزینه بپردازید وسقف هزینه شما چه میزان است‌؟

حالا اگر شما تصمیم گرفتید که تبلیغات الکترونیکی بر روی اپلیکیشن یا سایت انجام دهید, فکر کردید که مخاطب خود را چگونه به دست بیاورید؟

پس تنها به فکر طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل یا طراحی سایت نباشید.بلکه باید به دنبال راهی برای انتشار اپلیکیشن یا سایت خود هم داشته باشید.

 

در هر حال روش های تبلیغات الکترونیکی و اینترنتی انتخابات می تواند به صورت زیر باشد:

1 - شبکه های اجتماعی (فیسبوک-تلگرام-واتس آپ – و...)

2 - طراحی سایت

3 - طراحی وساخت اپلیکیشن اندروید و آیفون

4 - پنل پیامک

5 – تولید محصولات چند رسانه ای

و …

امروزه , با استفاده ی بسیاری از افراد و خانواده ها از وسایل الکترونیکی و فضاهای مجازی واپلیکیشن های موبایل و سایت ها , باید از این بستر برای تبلیغات انتخابات استفاده کرد ونباید فقط از ابزارهای تبلیغاتی دهه گذشته مثل تراکت , بنر و... استفاده کنیم.

اگر بخواهیم مثالی از استفاده از اپلیکشین موبایل وسایت اینترنتی داشته باشیم باید به اوباما و رامنی اشاره کرد که تجربه ای موفق در این زمینه داشتند و حتی توانستند اعانه تبلیغاتی از این روش به دست بیاورند.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر از اینجا مشاهده کنید.

گروه نرم افزاری حامی با شروع حال وهوای انتخابات مجلس دهم بر آن شد که اپلیکیشن موبایل برای تبلیغات الکترونیکی واینترنتی انتخابات وتبلیغات موبایل انتخابات طراحی کند.

برای مشاوره رایگان میتوانید با شماره 09152800034 تماس حاصل فرمائید.

برخی از نمونه کارهای ما.

 مشاهده امکانات اپلیکیشن اندروید و آیفو ن تبلیغات انتخابات

 نام

نظر ، پیشنهاد ، انتقاد


آخرین مطالب

کلمات کلیدی